ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی

1 اردیبهشت1399
ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی

گمرک فرودگاه امام خمینی تهران مختص کالاهایی است که هوایی وارد کشور می شود. خوشبختانه ورود کالا به کشورمان از سه طریق هوایی، دریایی و زمینی صورت می گیرد. گمرکات جنوب کشور به دلیل نزدیکی به دریا، بنادر گمرکی می باشد و به همین دلیل است که ترخیص کالا از گمرک بندر امام خمینی و ترخیص کالا از گمرک شهید رجایی که توانایی پذیرش حجم بلای کالا در سال را دارند، از جمله بنادر گمرکی مهم کشور شناخته می شود.در کنار این گمرکات مرسوله های دریایی گمرک فرودگاه امام بزرگترین گمرک مرسوله های هوایی کشور می باشد.
 

موقعیت گمرک فرودگاه امام خمینی


فرودگاه امام خمینی تهران که به دلیل وسعت 10 هزار هکتاری خود یکی از 10 فرودگاه بزرگ دنیا شناخته می شود، در فاصله 25 کیلومتری تهران در مسیر اتوبان تهران-قم قرار گرفته است. حجم بالای پرواز های بین المللی از این فرودگاه که 800 پرواز در هفته می باشد، باعث می شود که گمرک فرودگاه امام خمینی میزان بالایی از کالای وارداتی هوایی را پذیرا باشد


حمل بار گمرک فرودگاه امام خمینی


مطلب مرتبط: ترخیص کالا از گمرک بوشهر
 

گمرک فرودگاه امام خمینی


گمرک فرودگاه امام خمینی که یکی از شناخته شده ترین مبادی گمرکی در خاورمیانه است، امور واردات قطعی، واردات موقت، صادرات قطعی، خروج موقت، پست سریع، فریت و ترانزیت داخلی و خارجی مربوط به کاهای هوایی را صورت می دهد.

گمرک فرودگاه امام در شش حوزه به صورت گستره خدمات گمرکی ارائه می دهد. حوزه یک و دو تجاری،حوزه سوم به امانات پستی اختصاص یافته، حوزه چهارم امور مسافری و  حوزه پنجم مهرآباد و ششم به گمرک تخصصی نفت اختصاص یافته است. فعالیت گمرک فرودگاه امام خمینی 24 ساعته است.
 

مزایای ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی


یکی از مزیت های بزرگ گمرک فرودگاه امام خمینی دسترسی سریع و راحت مسیر جاده ای ترانزیتی است که شرایط سریع حمل محموله را فراهم می آورد.
مدت کوتاه از زمان بارگیری کالا تا ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی بسیار کوتاه تر از سایر روش هاست.
سرد خانه بزرگی که در گمرک فرودگاه امام خمینی قرار دارد، ظرفیت پذیرش حجم بالایی از کالای فاسد شدنی را فراهم می آورد.
مساحت 27 هزار 850 متر مربعی گمرک فرودگاه امام خمینی که از انبارهای گمرکی متنوع و مجهز را شامل می شود ظرفیت پذیرش 30 هزار تن کالا را پذیرش کند.


گمرک فرودگاه امام خمینی


مطلب مرتبط: تعیین مسیرهای گمرکی
 

مدت زمان ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی


اینکه چقدر طول می کشد تا یک بسته از گمرک خارج شود مسئله مهمی است. مرسولات پستی شما در صورتی که توسط خطوط ایرانی از مبدا ارسال شوند ظرف مدت یک و در نهایت دو روز  به گمرک فرودگاه امام خمینی می رسند.
ظرف 2 الی 3 روز بعد با دریافت قبض انبار از شرکت هواپیمایی تشریفات ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود.
مرحله بعد ثبت سفارش است که تائیدیه ثبت سفارش ممکن است یک روز طول بکشد.
سپس دریافت کد اظهار توسط سامانه گمرک که آن هم 1 روز طول می کشد.
پس از تائید کارشناسان گمرک و پرداخت هزینه های گمرکی پروانه به ترخیص کار گمرک ارائه می شود.

مطالب مرتبط: انواع روش های حمل در ترخیص کالا

کالاهای ترخیصی از گمرک فرودگاه امام خمینی


انواع کالایی که از گمرک فرودگاه امام خمینی ترخیص می شود شامل انواع تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، سیگار و دخانیات، تلفن همراه، پارچه و اسباب بازیف رایانه و نوت بوک، موبایل و لوازم جانبی آن، دوربین مدار بسته  و … می باشد.
 

گروه بازرگانی طاها فیدار خلیج فارس به عنوان یکی از گروه های با تجربه,معتبر و کاردان  در زمينه ارائه تمامی خدمات بازرگانی و گمرکی از جمله ترخیص کالا، صادرات، واردات، مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش کالا و ... می باشد تا ترخیص کالا از گمرک را برای شما عزیزان با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و بخش نامه های گمرکی توسط ترخیص کار گمرک به صورت اطمینان بخش و با کمترین زمان ممکن انجام دهد.

 

دسترسی سریع:

ترخیص کالا از هند
ترخیص کالا از چین
ترخیص کالا از دبی
ترخیص کالا از گمرک بوشهر
ترخیص کالا از گمرک بندر عباس
ترخیص کالا از بندر امام خمینی
ترخیص کالا از گمرک شهید رجایی

 

نظرات
ارسال نظر

مشاوره رایگان ترخیص کالا