ترخیص کالا بدون واسطه چیست و چگونه انجام می شود؟

ترخیص کالا بدون واسطه چیست و چگونه انجام می شود؟

ترخیص کالا بدون واسطه چیست و چگونه انجام می شود؟

15 شهریور1401
ترخیص کالا بدون واسطه چیست و چگونه انجام می شود؟

برای ترخیص کالا از گمرک باید مسیرها و مراحل های مختلفی طی شود. می توان گفت فرآیند ترخیص انواع کالا برای برخی از شرکت ها که در این زمینه دارای تجربه زیادی هستند امری آسان است. برای برخی از تاجران نیز ترخیص انواع کالا کاری دشوار به شمار می رود. ترخیص کالا بدون واسطه از انواع روش های کاربردی و یکی از وظایف شرکت ترخیص کالا محسوب می شود. اگر شما تمایل دارید با نحوه ترخیص انواع کالا بدون واسطه آشنا شوید بهتر است تا پایان این مطلب همراه ما باشید.ترخیص کالا بدون واسطه چیست؟

ترخیص کالا بدون واسطه جزو کارهایی که نیازمند تجربه و مهارت کافی می باشد. قبل از آشنایی با نحوه ترخیص نمودن کالا بدون واسطه بهتر است ابتدا با مفهوم کلی ترخیص کار و ترخیص کالا آشنا شوید. به مجموعه ای از اقدامات که برای آزاد کردن انواع کالاهای صادراتی و وارداتی از گمرک انجام می شود ترخیص کالا گفته می شود. توجه داشته باشید که تمامی اقدامات آزادسازی و حمل کالا توسط نماینده قانونی یا صاحبان کالا انجام می گردد. با توجه به اینکه ترخیص نمودن کالا جزو کارهای تخصصی و پیچیده به شمار می رود به همین دلیل بیشتر افراد ترخیص انواع کالا را به شرکت های ترخیص کار با تجربه و ماهر می سپارند. و اما ترخیص کار چه کسی است؟ به فردی که در زمینه امور گمرکی و بخشنامه های گمرکی تسلط کافی را داشته باشد ترخیص کار گرفته می شود. ترخیص کار می تواند بدون ایجاد هیچ مشکلی و در سریع ترین زمان ممکن پروسه خروج کالا از گمرک را با کمترین هزینه انجام دهد.مزایای ترخیص کالای بدون واسطه

امروزه شرکت های زیادی در زمینه ترخیص کالا در حال فعالیت هستند. همانطور که ذکر شد ترخیص نمودن کالا جزو کارهای نسبتاً زمانبر است به همین دلیل امروزه بیشتر افراد تمایل دارند ترخیص انواع کالا را بدون واسطه انجام دهند. از مهم ترین مزیت های ترخیص کالا بدون واسطه و ترخیص کار بدون واسطه می توان به موارد زیر اشاره کرد :


مطلب مرتبط: چقدر طول می کشد تا یک بسته از گمرک خارج شود؟
ترخیص کالا بدون واسطه با شرکت بازرگانی طاها فیدار خلیج فارس

یکی از اصلی ترین خدمات طاها فیدار خلیج فارس ترخیص کالا از گمرک کشور بدون واسطه است. این شرکت با بیش از 20 سال سابقه درخشان توانسته است توجه اغلب تاجران و واردکنندگان کالا را به سمت خود جلب کند. طاها فیدار جزو شرکت های ترخیص کار بدون واسطه به شمار می رود. شرکت بازرگانی فیدار خلیج فارس همچنین در گمرکات مختلف در حال فعالیت می باشد. ما برای راحتی کار ترخیص کالا برای تجار، تمامی واسطه ها را حذف کردیم و صاحبان کالا می توانند بدون نیاز به هیچ واسطه ای و به صورت مستقیم با ترخیص کار بدون واسطه در ارتباط باشند. صاحبان کالا همچنین می توانید صفر تا صد امور ترخیص و واردات کالا بدون واسطه را به شرکت ما واگذار نمایند. دفتر بازرگانی طاها فیدار خلیج فارس هم اکنون در بوشهر می باشد. ما در کشورهایی نظیر دبی، آلمان و چین نیز شرکت ترخیص کالا بدون واسطه را تاسیس کرده ایم.


چرا بهتر است ترخیص انواع کالا بدون واسطه را به شرکت طاها فیدار خلیج فارس بسپاریم؟

  • شرکت طاها فیدار خلیج فارس در زمینه بازرگانی دارای تخصص و سابقه بالایی است. ترخیص کارانی که در شرکت ما مشغول به کار هستند آشنایی کامل را با قوانین جدید و بروز بازرگانی دارند. صاحبان کالا و تاجران می توانند در زمینه ترخیص انواع کالا با مشاوران و کارشناسان به صورت رایگان مشورت کنند و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.
  • مشاوران و کارشناسان ما در زمینه ترخیص انواع کالا از ابتدا تا پایان کار در خدمت صاحبان کالا و تاجران می باشند. خدمات door to door و به عبارتی خدمات سرویس حمل درب به درب یکی از انواع خدماتی است که طاها فیدار در زمینه ترخیص کالا ارائه می دهد.
  • طاها فیدار ضمن توجه ویژه به ارائه خدماتی از جمله؛ ترخیص کالا ارزان قبل از شروع ترخیص انواع کالا هزینه نهایی ترخیص را برآورد می کنیم و با صاحب کالا هزینه ناشی از ترخیص کالا بدون واسطه را فیکس می کنیم. در صورتی که بیشتر شرکت های بازرگانی هزینه نهایی را قبل از انجام ترخیص انواع کالا با مشتری فیکس نمی کنند.
  • کلیه مراحل ترخیص کالا بدون واسطه به ترتیب به مشتری اطلاع رسانی می شوند. در برخی از موارد نظیر ارزیابی کالا نیز گزارش تصویری از جانب ترخیص کار بدون واسطه برای صاحبان کالا ارسال می گردد. در این صورت صاحبان کالا می توانند بدون تردید از روند ترخیص کالای مورد نظر خود مطلع شوند.
  • سپرده گذاری توسط ترخیص کار بدون واسطه یکی دیگر از خدماتی است که شرکت ما به مشتریان خود ارائه می دهد. در سایر شرکت های بازرگانی قاعدتا سپرده گذاری و مسئولیت کانتینر بر عهده صاحب کالا است. در صورتی که شرکت بازرگانی طاها فیدار خلیج فارس سپرده گذاری و مسئولیت کانتینر را بر عهده می گیرد.
  • کارشناسان این شرکت در تمامی مراحل ترخیص کالا،به صورت میدانی در گمرک حضور دارند و در مواقعی مثل ارزیابی که نیاز به فک پلمپ کانتینر می باشد به صورت متعهدانه کار را رویت می کنند و در نتیجه این موضوع باعث حفظ امنیت محموله صاحب کالا می شود که این امر مسئولیت ما به پاس از اعتماد مشتریان عزیزمان می باشد.

مقالات مرتبط:
ترخیص کالا از چین
ترخیص کالا از هند
ترخیص کالا از دبی
ترخیص کالا از ترکیه
ترخیص کالا از گمرک بوشهر

سخن پایانی

فعالیت شرکت بازرگانی طاها فیدار خلیج فارس ارائه خدمات ترخیص کالا بدون واسطه است. شرکت ما با ارائه خدماتی بی نظیر همواره سعی بر این است که رضایت مشتریان را جلب کند. شما می توانید بدون نیاز به صرف هزینه اضافه ترخیص انواع کالا را به شرکت بازرگانی طاها فیدار خلیج فارس بسپارید.

نظرات
ارسال نظر

مشاوره رایگان ترخیص کالا