نکاتی در رابطه با صادرات به امارات

نکاتی در رابطه با صادرات به امارات

نکاتی در رابطه با صادرات به امارات

19 خرداد1400
نکاتی در رابطه با صادرات به امارات

کشور امارات یکی از کشور های حوزه خلیج‌ فارس می‌باشد که فرصت ‌های بسیار زیادی برای اشتغال‌زایی در سراسر جهان را تولید کرده ‌است. ما در این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه با صادرات به امارات و صادرات به دبی صحبت کنیم. 

 شرکت صادرات کالا به امارات
در این کشور، شهر دبی با ظرفیت‌ های ویژه‌ای وجود دارد که یکی از مهم ‌ترین شهر های اقتصادی و همچنین تجاری در سراسر جهان می‌باشد. توجه نمایید که بسیاری از تجار و شرکت ‌‌ها و کارخانه‌ های معروف برای شهر شعبه دارند و تمام تلاش خودشان را می‌کنند که از ظرفیت‌ های این شهر استفاده کنند تا بتوانند درآمد های خودشان را بالا ببرند. کشور امارات جز آن دسته از کشور هایی است که در چند سال اخیر موفق به ایجاد درآمدزایی و رشد اقتصاد بوده، و توانسته‌ است که در چند سال اخیر گام ‌های خوبی را که در این زمینه بردارد. شهر دبی در کشور امارات امروز توانسته‌است که در حوزه خلیج ‌فارس یک نقطه اتصال خوبی میان جهانیان و کشور هایی باشد که در این حوزه فعالیت می‌کنند. به ‌همین دلیل این کشور می‌تواند فرصت خوبی برای اشتغال‌ زایی در کشور ما باشد و ما می‌توانیم با صادرات به امارات، درآمد زیادی را در این زمینه به دست بیاوریم. به ‌طور کلی کشور های قدرتمند در سراسر جهان به کشور امارات صادرات دارند که کشور ما نیز جزو این کشور ها می‌باشد، اگر ما می‌خواهیم که از زمینه صادرات به امارات درآمد کسب کنیم باید با مواردی که در این زمینه مهم می‌باشند آشنا شویم تا بتوانیم با توجه به نکات تخصصی در این زمینه به موفقیت برسیم.
 
نکاتی در رابطه با صادرات به امارات 

آمار صادرات به امارات در چند سال اخیر چگونه است؟

توجه نمایید که بررسی ‌های زیادی در زمینه صادرات به امارات انجام ‌شده است که این بررسی ‌ها نشان می‌دهند که در سال دو هزار و هجده ایران توانسته ‌است که در زمینه صادرات به امارات به‌ صورت جهشی عمل کند و کالا های بسیار زیادی را به این کشور صادر کند‌. علاوه‌ بر این موارد، صادرات به دبی نیز یکی دیگر از مواردی است که در زمینه صادرات به این کشور جزو موارد مهم و غیر قابل‌ انکار است‌ در واقع قلب اصلی صادرات محصولات از کشور ما به امارات، به شهر دبی متصل می‌شود و این شهر نقش بسیار مهمی در صادرات کشورمان به امارات دارد. علاوه ‌بر سال دو هزار و هجده سال دو هزار و دوازده نیز جهش قابل ‌توجهی در زمینه صادرات به امارات نشان داد و در نمودار های مختلف و گوناگون این جهش صادرات به چشم دیده می‌شود. به‌ هر حال صادرات به‌ عنوان یک فرصت مناسب برای افرادی است که می‌خواهند به تعامل با این کشور بپردازند زیرا همان ‌طور که ما پیش‌تر نیز گفتیم تعامل با این کشور می‌تواند شما را به شاهراه های اصلی و جهانی متصل کند که این شاه‌راه ‌ها به ‌خودی ‌خود می‌تواند کسب ‌و کار شما را در حوزه جهانی تعریف کنند که این ‌موضوع می‌تواند باعث دیده شدن بیشتر شما و همچنین گسترده‌تر شدن تولیدات و ارائه خدمات شما شود.
 
آمار صادرات به امارات
 

بررسی مهم‌ ترین کالاهایی که به امارات صادر می‌شود

در زمینه صادرات به امارات کالاها و محصولاتی وجود دارند که در صدر جدول این صادرات قرار می‌گیرند. ما در ادامه قصد داریم که با معرفی این کالا ها بیشتر شما را با آن ‌ها آشنا کنیم و به شما بگوییم که به کدام یک از محصولات سهم بیشتری را در زمینه صادرات به امارات و همچنین صادرات به دبی دارا می‌باشند. اگر بخواهیم به‌ ‌ترتیب برای شما بگوییم؛ انواع مختلف سوخت ‌های فسیلی و محصولاتی که از نفت بدست می‌آیند، فولاد و آهن، فلز گران ‌بهای مس، میوه و انواع مختلف خشکبار، سنگ ‌های قیمتی و انواع مختلف فلزات گران‌بهای دیگر، سبزیجات و انواع مختلف صیفی‌جات، انواع مختلف سنگ‌‌های ساختمانی و همچنین سرامیک ‌ها، فلز روی، ماهی ‌ها و انواع مختلف آبزیان، و سرب جزو آن دسته از محصولاتی هستند که در لیست مهم ‌ترین کالاهای صادراتی به کشور امارات قرار می‌گیرند. اما علاوه‌ بر این کالا ها، کالا های کم‌ ‌اهمیت دیگری نیز وجود دارند که ما در ادامه آن ‌ها را برای شما نام خواهیم برد تا متوجه شوید که به‌ صورت دقیق و کلی کدام کالا ها، جزو کالاهای صادراتی به امارات قرار می‌گیرند. علاوه ‌بر محصولاتی که ما پیش‌تر گفتیم؛ انواع مختلف خرما، میوه‌ های مختلف (مانند هویج، کاهو، هندوانه، کیوی گوجه‌فرنگی، و شلغم)، انواع مختلف ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، انواع مختلف لوازم خانگی، شیشه ‌ها و همچنین محصولات شیشه‌ای، و انواع مختلف روغن ‌ها و فرآورده‌ های نفتی هم جزو محصولات صادراتی قرار می گیرند.
 
مهم ترین کالاهایی که به امارات صادر می شوند 

شرایط و ضوابط صادرات به امارات کدام ‌ها می‌باشند

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید صادرات به امارات و صادرات به دبی را شروع کنید و لیست کالاها و خدمات شما در لیستی وجود دارد که ما پیش‌تر آن را برای شما گفتیم، بهتر است که حتما این پاراگراف را بخوانید. در مرحله اول، اگر شما قصد صادرات به امارات و صادرات به دبی را دارا می‌باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما برای صادرات کالا به امارات با کارشناسان ما در تماس باشید تا بتوانید با مشاوره گرفتن از این کارشناسان ما به‌ صورت دقیق ‌تر و کم ریسک تر صادرات را شروع کنید. توجه نمایید که اگر شما می‌خواهید با این کشور ارتباط بگیرید باید در ابتدا در گمرک شهر دبی ثبت ‌نام کرده و خود را به‌ عنوان وارد کننده معرفی کنید و بعد از آن به شما کدی داده می‌شود که شما با این کد در واقع به ‌عنوان یک وارد کننده شناخته خواهید شد. توجه نمایید که شما می‌توانید از طریق انواع مختلف شرکت ‌های فعالی در دبی که در این زمینه خدمات ‌رسانی می‌کنند اقدام کنید و بعد از آن شما می‌توانید نام شرکت و برند خود را به عنوان صادر کننده معرفی کنید. بعد از آن می‌توانید کالا لیست کالا های صادر کننده را مشخص کنید و از طریق روش ‌های گوناگونی که در قرارداد ذکر شده ‌است صادرات به امارات را شروع کنید و در کسب ‌و کار خودتان پیشرفت ایجاد کنید. قوانین بین الملل در زمینه صادرات به امارات و صادرات به دبی بسیار مهم می باشند، پس به این قوانین نیز دقت و توجه داشته باشید.

 
صادرات به امارات و دبی 

بازرگانی طاها فیدار خلیج فارس،همراه شما برای صادرات به امارات

دراین مقاله، به بررسی نکات مهم و چگونگی صادرات به امارات و صادرات به دبی پرداختیم. امارات یکی ازکشورهای حوزه خلیج فارس است ودرسالیان اخیرکالاهای بسیارزیادی ازایران به این کشور و بالعکس معامله شده است. بازارتقاضای بسیارخوب دراین کشورسبب شده است تا بازرگانان بسیارزیادی ازایران برای صادرات کالاهای مختلف به این کشور اقدام کنند.
اگرشماهم قصد صادرات کالای خود به امارات را دارید، می‌توانیدازخدمات صادرات به امارات بازرگانی طاها فیدار خلیج فارس استفاده کنید تابتوانید تجارتی پرسود و مطمئن را داشته باشید.


مقالات مرتبط: 
دلایل توقف کالا در گمرک
صفر تا صد ترخیص کالا از دبی
همه چیز درباره واردات و ترخیص کالا از چین
هزینه ترخیص کالا از گمرک شامل چه مواردی می باشد

 

نظرات
ارسال نظر

مشاوره رایگان ترخیص کالا